خدمات کوچینگ فردی کارو (Personal Coaching)

کوچینگ فردی ، معمولاً در زمینه‌های کسب‌وکار ،  زندگی شخصی ، ارتباطات و ایجاد تعادل در جنبه های مختلف زندگی کاربرد دارد . این نوع از کوچینگ رابطه‌ای است که با توافق اولیه میان یک کوچ و مراجع طراحی و تعریف می‌شود و بر اساس علایق، اهداف و مقاصد مراجع شکل می‌گیرد.

این رابطه ، نوعی فرآیند یادگیری است. یک کوچ فردی از ابزارهای کوچینگ برای کمک به مراجع خود جهت دستیابی وی به اهداف رشد ، کسب‌وکار یا ارتباطات بهره می گیرد، استراتژی‌ها و روابط را توسعه داده و برنامه اقدامات عملی برای رسیدن به این اهداف را طرح‌ریزی می کند. کوچ جایگاهی را برای مراجع به وجود می‌آورد که در آن  جایگاه  مراچع  متعهد به انجام اقدامات عملی است و خود را پاسخگو می‌داند. آن‌ها با کمک یکدیگر برنامه‌ای را طراحی و تنظیم می‌کنند که به بهترین وجه نیازهای مراجع را برطرف نماید.

کوچ فردی مانند آینه‌ای انسانی و زلال در برابر مراجع عمل می‌کند و این کار را از طریق به اشتراک گذاشتن چشم‌اندازهای بیرونی و بدون جانب‌داری و قضاوت  انجام می‌دهد.

مراجع مسئول دستاوردها و موفقیت‌های خود می باشد. او دست به عمل می‌زند و ممکن است کوچ در این مسیر به او کمک کند ، اما این به این معنا نیست که کوچ به‌جای مراجعه‌کننده کاری را انجام می‌دهد. بنابراین کوچ نه می‌تواند و نه وعده‌ای می‌دهد که مراجع اقدام خاصی انجام دهد یا به اهداف خاصی دست پیدا کند.

کوچینگ فردی، درمان یا مشاوره نیست. این موارد تفاوت‌های بارز زیادی با یکدیگر دارند. ممکن است بتوانند در کنار یکدیگر قرار بگیرند، اما مطمئناً با هم مرزهای مشخصی دارند. کوچینگ فردی، محدودیت‌های مراجع را تشخیص می‌دهد و ممکن است او را در صورت نیاز به سایر خدمات مورد نیاز ارجاع دهد.

کوچهای تایید صلاحیت شده کارو  از  فدراسیون بین المللی کوچینگ (ICF) ،  تخصص ، تجربه و مهارت خود را در جلسات کوچینگ فردی به مراجعین  ارائه میدهند .در این مسیر ،  به اصول اخلاقی ، استانداردها و شایستگی های اصلی فدراسیون بین المللی کوچینگ (ICF)  پایبند بوده و  بهبود مستمر مراجع جزو اصول اساسی آنها می باشد.

جهت دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص خدمات کوچینگ فردی کارو ، ازطریق لینک زیر با ما در تماس باشید.

کارشناسان کارو در اسرع وقت پاسخگوی شما خواهند بود.

دریافت مشاوره