آکادمی کوچینگ کارو

آکادمی کوچینگ کارو در سال ۱۴۰۰ با شعار “همگام با تحول”  و در راستای ماموریت  خود مبنی بر “تربیت کوچهای حرفهای مطابق با استانداردهای اخلاقی و صلاحیتهای ارایه شده توسط فدراسیون جهانی کوچینگ ICF و به منظور گسترش فرهنگ کوچینگ در جامعه فارسی‌زبان، توسط خانم پریسا پوران و آقای علیرضا نعیمی در کشور سوئد تاسیس و فعالیت خود را در راستای برگزاری دوره‌های تربیت کوچ حرفه‌ای، برای عموم افراد، مدرسین و مدیرانی که به دنبال یک مهارت توسعه‌ای، آگاهی‌بخش، تحول‌آفرین و تاثیرگزار هستند آغاز نموده است.

آکادمی کوچینگ کارو محتوای آموزشی خود را همسو با استانداردهای فدراسیون جهانی کوچینگ به گونه‌ای طراحی نموده است که دانشجویان علاوه بر یادگیری کوچینگ در سطح حرفه‌ای، در نگرش و منش خود نیز تحول ایجاد نموده، با این تحول زندگی کرده و آن را در جنبه‌های مختلف زندگی خود و در تعامل با دیگران تجربه کنند.

می توانید با کلیک بر روی دکمه زیر کاتالوگ آکادمی کوچینگ کارو را دانلود و اطلاعات تکمیلی در خصوص آکادمی و دوره های تربیت کوچ حرفه ای را مطالعه نمایید.

دانلود کاتالوگ آکادمی کوچینگ کارو

آکادمی کوچینگ کارو دارای تاییدیه برگزاری دوره تربیت کوچ حرفه ای Level 2  از بزرگترین مرجع نظارت بر کوچینگ در سراسر دنیا، «فدراسیون جهانی کوچینگ ICF» می‌باشد و به عنوان برگزار‌کننده‌ی دوره های تربیت کوچ حرفه‌ای، خدمات خود را به فارسی زبانان سراسر جهان به صورت آنلاین ارائه می‌دهد.

با کلیک برروی دکمه زیر می توانید آکادمی کوچینگ کارو  را در وب سایت فدراسیون جهانی کوچینگ جستجو کنید.

(پس از ورود به سایت، در باکس Accredited Organization ، کلمه Karo coaching را وارد نموده و دکمه Search را بزنید.)

ورود به سایت فدراسیون جهانی کوچینگ

ما معتقد هستیم تربیت کوچ حرفه‌ای، صرفا یک آموزش نیست. بلکه ترکیبی از آگاهی، تجربه، دانش، مهارت و تمرین است تا نیازها، عواطف و ارزشهای دانشجو با استانداردهای اخلاقی کوچینگ همسو و همراستا شود.

با این تعریف و از نگاه کارو، کوچ حرفه‌ای فردی است آموزش‌دیده، با تجربه و دارای صلاحیت، که می‌تواند خود به عنوان الگوی مناسبی برای مراجع‌اش عمل کند و بخشی از موفقیت جلسات خود با مراجع را متاثر از منش، تعهد و عملکرد خود در جلساتش بداند.

برای تحقق اهداف ذکر شده، مدل آموزشی آکادمی به گونه‌ای طراحی شده که دارای طیف وسیعی از تنوع مدل‌های آموزشی بوده و دانشجویان در طول دوره، این امکان را دارند تا دانش و ابزارهای فراگرفته‌شده خود را در یک محیط کاوشگرانه، امن و پویا با دیگر دانشجویان تمرین کرده و همزمان آگاهی‌های جلسات آموزشی و تمرین‌ها را در توسعه‌ی فردی و حرفه‌ای خود بکار گیرند.

در این مدل آموزشی، برای دانشجویان فرصت تجربه عملی کوچینگ در پروژه های سازمانی کارو در نقش assistant coach نیز فراهم شده و کارو ازاین طریق دانشجویان را حمایت می‌کند تا برای ورود به بازار حرفه‌ای کوچینگ در سطح استانداردهای جهانی آمادگی پیدا کنند.

برای کسب اطلاعات بیشتر  در خصوص دوره تربیت کوچ حرفه ای Level 2 ، لطفا بر روی دکمه زیر کلیک نمایید.

دوره تربیت کوچ حرفه ای سطح 2

جهت دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص دوره های آکادمی کوچینگ کارو و نحوه ثبت نام در آنها، ازطریق لینک زیر با ما در تماس باشید.

کارشناسان کارو در اسرع وقت پاسخگوی شما خواهند بود.

دریافت مشاوره